Ana sayfa » Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacılık

Hurda bakır kablo, demir metal kurşun alımı yaparak destek ve taleplerinizi
Yüksek fiyat Garantisi ile beraber 7/24 sizlerle çalışıyoruz.

Firmamız

Tekirdağ ilinde siz değerli müşterilerine Hurda Alım -Satım , geri dönüşüm hizmeti vermektedir.
Tekirdağda Hurdacı arıyorsanız,
Tekirdağ Hurda fiyatlarını öğrenmek isterseniz, elinizdeki hurdaları verecek bir firma arıyorsanız firmamız size destek vermeye hazırdır menuniyette adanmıs bir firma olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.
İster siz getirin isterseniz biz gelip alalım.
Tekirdağ ilinde alım satımını yaptığımız hurdalar ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz güven ve destek sayesinde gönül rahatlığıyla hizmete tabisiniz…

Hızlı Hurdacılık

Olarak Bulunduğunuz Tekirdağ ilindeki eski nesil hurdacılık anlayışını sanal dünyaya taşıyarak size sadece bir telefon uzaktayız.
     Her türden hurdalarınız ;
Tekirdağ ilindeki yerinde ve piyasadaki en yüksek fiyatlarla almaya devam ediyor ve ödemeyi kapıda nakit olarak gerçekleştiriyoruz.
    Siz de hurdalarınızı Çabuk Metal Hurdacılık ile değerlendirin. Yüksek fiyat ve kapıda ödeme olanaklarından faydalanın.

Metal Geri Dönüşüm Nedir Nasıl Yapılır

Hurdacılık metal geri dönüşüm olarak, hurda metal alımlarını güncel demir borsası fiyatlarına göre bilirlemekteyiz. Örneğin geri dönüştürülebilinen metallerin bazıları şunlardır : demir, çelik, pirinç(sarı), çinko, alemünyum, kurşun, paslanmaz çelik vb bir çok tür bulunmaktadır.
Dönüşüm işlemleri için alım yaparken tartım işlemlerini dilerseniz sizin kantarınız ile yapmaktayız. Demir talaş, sarı bakır, krom, aliminyum, mikel, kurşun, çinko, dinamo motor ve benzeri metal hurdalar değerinde alınır.

Bakır Geri Dönüşüm

Dünyanın her bölgesinde bulunanan bir metaldir. Elektriği gümüşten sonra sen iyi ileten metal olduğu bir takım testlerden sonra ıspatlanmıştır.Örneğin : depreme karşı dayanıklı yapılan binanların kirişlerinde de bakır kullanılmaktadır. Geri dönüşüm evresinde atık bakır hurdaları öncelikle küçük parçalar halinde doğranır ve eritilmeye hazır hale getirilir. Eritilen bakır, hammadde olarak yeniden kullanılabilinir. Bakır pirinç üreminde de kullanılan bir maddedir. Tüm bakır, kablo soyma, lama, kırkambar bakır, ve kromlarınız toptan olarak değerinde adresinizden alınır.

Türkiye Geneli Çalışıyoruz.

Email :