Krom Hurda Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom14,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı17 80 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom20,60 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı19,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom19,00 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı19,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom4,10 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom4,10 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom4,10 TL/Kg
Anot Nikel %9995,00 TL/Kg

Krom hurda fiyatları, krom hurda satmak isteyenler için önemli bir bilgidir. Bu konuda firmamız sizlere gerekli güncel hurda krom fiyatları bilgilerini iletiyor, elinizde bulunan krom hurdaların değerinin hesaplanmasını sağlamaktayız. Hurda satışı yapmak istediğinizde ise firmamızı aramanız yeterlidir. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanarak hurdalarınızı en karlı şekilde satabilirsiniz.

krom hurda fiyatları

Krom Nerelerde Kullanılır?

Krom madeni günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle sanayi alanında çokça kullanılabilmektedir. Bu nedenle bu tür yerlerden hurda temini yapılabildiğinde krom hurdalarına çokça ulaşmak mümkündür. Ayrıca krom hurdalar farklı formlarda bulunmaktadır.

Krom maddesi genel olarak kimya ve döküm sanayinde oldukça geniş olarak kullanılmaktadır. Günlük yaşantımızda ise özellikle mutfak ve banyo araç ve gereçlerinde kullanıldığı görülmektedir. Ayrıca otomotiv sektöründe de kullanılan krom aynı zamanda metalürji sanayisinde kromun en önemli rollerinden biri paslanmaz çelik yapımında kullanılmasıdır.

Buradan anlaşıldığı gibi kromun kullanım alanı oldukça geniştir. Bu nedenle hurda olarak temin etmek içinse bu ürünlerin kullanıldığı yerlerden artık kullanılmayan atık durumdaki krom hurdaları almaktır. Bunun yanında krom hurda fiyatları ise kromun çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Hurda Krom Fiyatları

Hurda krom fiyatı güncel hurda fiyatları ile doğru orantılı olarak zaman zaman değişime uğrayabilmektedir. Bu nedenle elinizde bulunan hurdanın fiyatını öğrenmek için güncel hurda fiyatı bilgisine ulaşmanız gerekir. Ayrıca firmamız bu konuda sizlere bilgilendirme sunarak güncel krom hurda fiyatı hakkında gerekli bilgileri iletmektedir.
Özellikle firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi fiyatları vermeye çalışmakta ve karlı bir hurda satışı gerçekleştirmeniz hedeflenmektedir. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ile hurdalarınızı kolaylıkla satmanıza olanak sağlanmaktadır.

Hurdalarınızı Ücretsiz Nakliye Hizmeti ile Satın

Genellikle hurdalarınız ağır ve geniş bir yer kaplıyorsa hurda satışı için bu hurdaların nakliyesine uygun araçlara sahip olmanız gerekmektedir. Böyle bir aracınız yoksa ek olarak nakliye aracı kiralama ihtiyacı ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarda ise hurda satışlarınıza maliyet olarak nakliye aracı eklenebilir. Ayrıca hurdalarınız çoksa ve nakliye için ücret ödemek istemiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamız krom hurda fiyatı olarak sizlere fiyat teklifi vermekteyiz. Böylelikle hurdalarınızı bizlere satmaya karar verdiğinizde firma araçlarımız hurdalarınızın olduğu yere gelmekte ve sizlerden hurdaları teslim almaktadır. Bu sayede nakliye konusunda herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamakta. Bu sayede tek yapmanız gereken firmamızı arayarak adres bilgisini iletmektir.

Ücretsiz nakliye hizmetimizin yanı sıra müşterilerimizin hurdalarının tartılma işlemini de firmamız gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu hizmetimizde ise hurdalarınız hassas kantarlarda tartılmakta ve hurda ağırlığı net bir şekilde hesaplanmaktadır. Böylelikle ağırlık hesaplama işlemi bittiğinde ise hurdalarınızın fiyatı hesaplanmakta ve sizlere gerekli olan ödemeler gerçekleşmektedir.

Krom Hurdalarınızı Kolaylıkla Satın

Hurdalarınızı kolay bir şekilde satmak için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca krom hurda fiyatı konusunda gerekli bilgiler verilerek hurdalarınızın fiyat hesaplamaları da gerçekleştirilmekteyiz. Ayrıca hurda krom fiyatları ise kromun çeşidine göre değişmektedir.

Krom hurdalar, hurda paslanmaz 304 krom, hurda paslanmaz 304 krom talaşı, hurda paslanmaz 316 krom, hurda paslanmaz 316 krom talaşı, hurda paslanmaz 310 krom, hurda paslanmaz 310 krom talaşı, hurda paslanmaz 430 krom, hurda paslanmaz 201 krom, hurda paslanmaz 202 krom, anot nikel %99 olarak ayrılmaktadır. Hurda krom fiyatları bu çeşitlere göre değişiklik göstermektedir.

Bunun yanında firma olarak müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak için gerekli olan bütün hurda satış aşamalarında hizmetlerimizi sunmaktayız. Ayrıca hurdalarınızı hızlı bir şekilde tartarak fiyat hesaplaması yapmakta ve krom hurda fiyatları üzerinden toplam fiyatı belirlenmektedir. En sonunda nakit ödeme yaparak hurdalarınızı almaktayız.

Krom yüksek ısıya  dayanıklı maden olma özeliği sayesinde üretim tesislerinde en çok kullanılan madenlerin başında gelmektedir. Genellikle gıda tesislerinde bolca bulunan krom madeni paslanmaz özeliği sayesinde her tür gıda tesisi başta olmak üzere süt ve süt ürünleri tesislerinde çokça kullanılır. Bunun sonucunda zamanla deforme olan bu maden özeliğini yitirerek hurdaya ayrılır. Bu hurdaları tam değerinde satmak için firmamız ile günün her saati iletişin kurarak krom fiyatları hakkında fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca piyasaya oranla %10 varan daha fazla kar veren firmamız her tür kromu yerinde tartım ve nakit ödemeyle alım yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.