Sarı Hurda Fiyatları

Sarı hurda fiyatları, sarı hurda satışı yapmak isteyenler için önemli bir bilgidir. Firmamız hurdacılık sektöründe kaliteli bir şekilde hizmet vererek sizlerin elinde bulunan hurdaları satın almaktadır. Bu hizmetlerimiz sayesinde sarı hurda satışı yapmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli hizmetleri sunan firmamız sayesinde sarı hurda satışınızı hemen gerçekleştirmeniz mümkün.

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Araiş MS-70 27,40 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 27,90 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça 25,50 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı 25,50 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk 24,50 ₺/Kg
Hurda Su Saati 21,50 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör 23,30 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş 40,50 ₺/Kg

Sarı Hurda Nerelerde Kullanılır?

Sarı hurda olarak adlandırılan hurda çeşidi çok alanda kullanılmakla beraber çok yoğun olarak hurda formunda bulunabilen bir hurda çeşidi değildir. Nadir bulunabilen bir hurda olma sebebi ile yüksek fiyatlara satılabilen bir hurda olma özelliği de taşımaktadır. Bu nedenle hurda satışı yapmak isteyenler sarı hurda satışı yaparak yüksek karlı hurda satışı yapabilirler.

Sarı hurda aslında yaşam alanlarımızda sıklıkla kullandığımız ürünlerin hammaddesi olarak karşımıza çıkmakta. Musluk, sarı pirinçten üretilen ürünler, çeşitli aletleri birleştirmek için kullanılan vidalar sarı hurda ile üretilmektedir. Diğer taraftan trombonlar gibi çeşitli müzik aletleri de sarı maddesinden üretilmektedir.
Sarı hurda fiyatları bu maddenin az bulunması ve değerli olması nedeni ile diğer hurda çeşitlerine göre yüksek fiyatlara ulaşabilmektedir. Güncel hurda fiyatları bilgilerini bizlerden alarak elinizde bulunan sarı hurdaların birim fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı hurda fiyatı araştırması yapıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız müşterilerine kaliteli bir hizmet vererek ellerinde bulunan hurda çeşitleri hakkında güncel hurda fiyatı bilgilerini paylaşmakta. Bu hizmetimiz sayesinde elinizde bulunan hurdaların değerini hesaplama imkanınızda bulunmakta.

Hurda fiyatları zaman zaman değişimlere uğramaktadır. Bu nedenle güncel hurda fiyatları bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tür durumlarda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız sizlere gerçek hurda fiyatları hakkında gerekli bilgileri vererek sarı hurda fiyatı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamakta.

Hurdacılık Hizmetlerimiz ile Hurdanızı Hemen Satın

Firmamız müşterilerine hurda satışı konusunda hizmet vererek en iyi şekilde hurda satışı yapmalarına olanak sağlamaktadır. Bu konuda öncelikle hurdalarınızın teslim alınması konusunda kaliteli hizmetimizi sunmaktayız.
Bilindiği gibi hurdalar ağır ve çok fazla yer kaplayan maddelerdir. Bu maddelerin muhafazasının yanı sıra hurda satışı için nakledilmesi bir nakliye sürecinin yürütülmesi anlamına gelmektedir. Müşterilerimizin hurdalarını rahat bir şekilde satabilmeleri için bu süreçte kaliteli hizmetimizi sunmakta ve nakliye sürecini tamamen firmamız yürütmektedir.

Güncel sarı hurda fiyatı üzerinden hurdalarınızı satmak istiyorsanız sadece bizleri aramanız yeterlidir. Firmamız hurdalarınızın ayrıca tartma işlemlerini de üstlenmektedir. Bizlere satmak istediğiniz hurdalar hassas kantarda tartılmakta ve net ağırlığı bulunarak fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Böylelikle hurdalarınızın tam karşılığı ücreti alabilirsiniz.

Sarı Hurda Çeşitleri

Bilindiği gibi sarı hurda satmak isteyenler sarı hurda fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Hurda sarı fiyatları birim fiyatları ise sarı hurdaların çeşidine göre değişmektedir. Bu nedenle hurda birim fiyatları hakkında net bir bilgiye sahip olmak için sarı hurdanın çeşidinin de bilinmesi gerekir.

Günümüzde atık olarak bulunan sarı hurdalar arasında sarı hurda araiş MS-70, sarı hurda araiş MS-64, sarı hurda çubuk ucu parça, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda kırkambar vana musluk, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda fosfor bronz araiş olarak sarı hurdaları kategorize edilebilir.

Sizlerde sarı hurda fiyatı hakkında bilgi almak ve hurdalarınızı satmak istiyorsanız firmamızı hemen arayabilirsiniz. Firmamız ücretsiz olarak hurdalarınızı teslim almakta ve tartma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz hurdalarını bizlere satmak istediğinde ise ödemeler nakit olarak yapılır. Sizlerde bu kaliteli hizmetten yararlanmak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Günün her saatinde sarı hurdası alımı yapan firmamız günün her saati hizmet vererek sarı hurdası alımı yapmaktadır.

Hurda Sarı pirinç nasıl satarım

Her tür sarı su saatleri musluk kırıkları makine parçaları sarısı alımlarında en iyi fiyatı biz veriyoruz. İmalat artığı sarı hurdası alımlarımız tonajlı sarı hurdasını piyasanın %15 üstünde alım yapıyoruz. Sarı avize çeşitleri kapı pencere kolları musluk kırıkları su saatleri makine dişli parçaları imalat atığı gibi sarı hurdalarını satmak için bizden fiyat alın. İstanbul da her konuma 1 saat içinde gelerek nakit olarak hurda  sarı alımı yapıyoruz. Kızıl talaşı radyatör petekleri sarı lama  ve her tür sarı hurdasını bizden fiyat almadan satmayın. Hurda sarı satmak için size bir telefon kadar uzaktayız her konuma ortalama 30 dakika içerisinde gelip sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Her geçen gün fiyatı değer kazanan hurda sarı pirinç madenlerini güncel fiyat ile satmak ve kısa sürede kar elde etmek için firmamız günün her saatinde hurda sarı alımı yapmaktadır. Hurda sarı fiyatlarındaki güncel durumu öğrenmek ve hurda sarı satmak için sitemizi takip edebilir ve iletişim numaralarımızdan fiyat alabilirsiniz. Bir çok  alanda kullanılan sarı pirinç kullanım ömrünü tamamladıktan sonra tekrar geri dönüşüme kazandırılarak yeniden işlenir. Hurda olarak da fiyatı yüksek olan sarı pirinç hurdasını değerinde satmakta zor  bir iş bu noktada güvenilir hurdacı olarak hurda alımı yapan firmamızdan bize hurdayı satıp satmadığınız far etmeksizin bilgi veriyoruz.