7/24 hizmet  @hurdaci_firmalari.com_59   (08:00.21:00)

Hurda fiyatları 2024

Hurda fiyatları 2024 Güncel Geri dönüşümde çok önemli rol oynayan hurda metal hakkında aklınıza takılan soruları sizler için topladık. Atık nedir, atık türleri nelerdir, atık fiyatları nelerdir gibi tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız. Çöp nedir? kalanlar; Araçların, inşaat malzemelerinin veya ev makinelerinin eskimesi sonucu oluşan bunlara geri dönüştürülebilir malzemeler adı verilmektedir. Hurdanın aksine hurda metalin parasal değeri vardır. Hurda metal çeşitleri nelerdir? Her ne kadar plastik hurdaları, cam hurdaları, gazeteler, naylon hurdaları, oyuncak hurdaları, cep telefonu hurdaları, altın hurdaları, gümüş hurdaları, halı, tahta hurdaları gibi şeyler olsa da biz bu yazımızda ağırlıklı olarak metal hurdalarına odaklanacağız. Hurda metal çeşitlerini biliyorsanız; Fiyatının kalitesine, türüne ve miktarına nasıl bağlı olduğunu görebilirsiniz.

HURDA FİYATLARI 2024

DİKKAT …… SİZDE BİZDEN FİYAT ALMADAN ASLA HURDA SATMAYIN ….!!!!!!!!!!!

ADRESE GELİYOR HURDALARINIZI YERİNDE TARTIYOR ÖDEMEYİ NAKİT YAPIYORUZ..

HEMEN Tıklayıp ÜCRETSİZ ARAYIN : 0534 967 34 66

Hurda Bakır Fiyatları 2024

Hurda Bakır Fiyatları 2024

Soyma Bakır Hurda Fiyatı 255.00₺/Kg
Lama Hurda Bakır Fiyatı 240,00₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Hurda Fiyatı 215,00₺/Kg
Çatı Bakırı Hurda Fiyatı 257,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Hurda Fiyatı 215,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurda Fiyatı 210,00 ₺/Kg

Hurda Bakır Fiyatları 2024

Bakır malzemeler günümüzde elektrik alanlarında yaygın olarak kullanılan değerli metallerdir. Bakır; En iyi iletken malzemelerden biridir. Hurda bayimiz kullanılmamış bakır malzemeleri güncel hurda fiyatından hurdaya alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Her türlü bakır hurdasında en iyi fiyat garantisini sunan sektörün önde gelen firmalarından biriyiz. Güncel bakır fiyatları ile en kısa sürede sizlere hizmet vereceğiz. Adresinizde hurda metal satmak istiyor ve hurda metal fiyatları arıyorsanız hemen bizi arayın. En yakın atık bayisi olarak atık malzemeleri değerinde ve yerinde satın alma hizmeti sunuyoruz. Hurda metal alım firmamız sektörün en bilgili ve tecrübeli firmasıdır. Hurdacı Firmaları olarak en doğru bakır hurdası ile hurda metallerinizi değerinde satın alıyoruz. Atıklarınızı satmak için güvenilir bir firma arıyorsanız Dev metal size her zaman yardımcı olacaktır. Hurdacımız 7 gün 2 saat her zaman hizmetinizdedir. Bizi arayın, hurdalarınızı güncel fiyatlarla satın alalım. 20 yıllık tecrübesiyle hurda bakır alımı yapan hurda metal bayimiz 2 saat her zaman hizmetinizdedir. Hemen bizi arayın, en kısa sürede kalıntılara gelelim. Bakır çiftinin fiyatlarını arayıp sorun, hurda metalinizi değerinde ve yerinde satın almanıza yardımcı olalım.

Hurda Demir Fiyatları 2024

 

 

Hurda Demir Fiyatları 2024

Hurda demir sanayide çok yer kaplar. Çoğunlukla şantiyelerden ve yıkım-yıkım-kesme gibi işlerden elde edilir. Hurda metal fiyatları özellikle inşaat sektöründe kullanım amacı, kalite düzeyi gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. İnşaat sahalarında bulunan hurda metaller hacim, kırık, pas veya saflık açısından da fiyatları etkiler. Yıkım işlerinden elde edilen demir, yapılan işin fiyatına bağlı olarak doğrudan fiyat değişikliğine neden olur.

 

HURDA SARI FİYATLARI 2024

HURDA SARI FİYATLARI 2024
HURDA CİNSİ KG BİRİM FİYATI
1 Araiş Sarı Hurdası Ms-70 186.00 TL
2 Araiş Sarı Hurdası Ms-64 174.00 TL
3 Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-58 149.00 TL
4 Çubuk Sarı Talaşı Ms-58 130.00 TL
5 Musluk Sarı Hurdası Kırkambar 137.00 TL
6 Su Saati Hurdası (Sökülmüş Temiz) 137.00 TL
7 Sarı Oto Radyatör Hurdası 119.00 TL
8 Fosfor bronz araiş (CuSn8) 195.00 TL
9 Sarı Erozyon Teli 120.00 TL
10 Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) 138.00 TL

 HURDA SARI FİYATLARI 2024

Güncel Hurda Sarı fiyatlarını almanın en kolay yolu Dev metal ile iletişime geçmektir. Güncel sarı hurda fiyatlarından hurda alımı konusunda sektörün önde gelen firmalarından biriyiz. En yakın atık bayisi olarak tüm atık malzemelerinizi en kısa sürede alacağız. Sarı atık fiyatları belirlenirken birçok kriter dikkate alınmaktadır. Sarı metal çeşidi günümüzde banyo, lavabo ve sıhhi tesisatlar da kullanılan değerli bir maddedir. Hurda fiyatları çok yüksek olan sarı atık malzemelere oldukça değer veriyor. Sarı atık fiyatı da düşük piyasa fiyatından etkilenmektedir, sarı atık fiyat değişikliğinin nedeni sarı atık alımıdır. Bazı sarı türler ekstra malzeme kullanır. Kullanılmış sarı demir hurdası daha ucuza satın alınır. Sarı atık malzemenizi satmak için piyasadaki en yüksek fiyatı arıyorsanız hemen bizi arayın. Hurda metal satmak veya hurda metal fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Hurda Alüminyum Fiyatları 2024

Alüminyum hurda fiyatları 2024

Güncel alüminyum hurda fiyatları doğru bilgiyi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Hurda alüminyum, hurda metalden daha yüksek bir fiyata satın alınan ve kategorilere ayrılan metaldir. Günümüzde balkon, kapı ve PVC gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan alüminyum malzemeler, belli bir süre sonra hurda metal haline gelmektedir.  Geri dönüştürülmüş hurda metallerinizi güncel hurda alüminyum fiyatları üzerinden satın alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Boyalı alüminyum malzemeler boyasız alüminyuma göre daha yüksek fiyata satın alınmaktadır. Bizi arayıp güncel hurda metal fiyatlarını sorabilirsiniz. Dev Metal olarak orta alüminyum, yumuşak, sert alüminyum, alüminyum profiller, ofset baskı kalıpları, torna alüminyum hurdaları, araba jantları, alüminyum piston ve alüminyum kutular, kok kutuları ve diğer alüminyum çeşitlerini güncel hurda fiyatlarıyla satın alıyoruz. Alüminyum fiyatını etkileyen ana faktörlerden biri alaşım içerip içermediğidir. Firmamız bu kriterlere göre size en doğru teklifi verecektir. Alüminyum hurda satmak istiyor ve alüminyum hurda fiyatları arıyorsanız hurda bayimiz ile iletişime geçin, size en yakın hurda satıcısı olarak 7/2 yardımcı olalım. Bilgili ve deneyimli kadromuzla günün her saatinde alüminyum hurda alımı için adresinize geliyoruz.
Hurda Krom Fiyatları 2024

Hurda Paslanmaz Fiyatları 2024

Güncel hurda paslanmaz krom fiyatları için günün her saati iletişime geçiniz. Hurda Paslanmaz Krom Fiyatları gün içerisinde düşüş veya yükseliş içerisinde bulunur. Firmamız hurda verilerini takip ederek sizlere en yüksek fiyatlar ile hizmet vermekte. Sizde değerinde ve yerinde en yüksek hurda krom fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçin. Krom malzemelerin içerisinde bulunan alaşımlara göre fiyat oranları yükselirken, bazı alaşımlara göre düşüş göstermektedir. Aldığımız krom hurdaları şu şekildedir: 301, 201, 304 , 316, 310, 202 yüksek kalite paslanmaz çelik hurdaları ve 304 , 316, 310 yüksek kalite paslanmaz çelik hurdaları olarak ayırabiliriz. En yakın hurda satıcınız olarak tüm hurda alımlarınızda en kısa sürede dikkatli bir hizmet sunuyoruz. Firmamız ekstra hurdaları değerlerine göre ve yerinde toplayarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Paslanmaz malzemeler mutfak endüstrisinde genellikle ucuzdur. Isıya dayanıklı olması ve kullanım ömrünün uzun olması nedeniyle fiyatı yüksektir. Firmamız bu malzemelerin hurdalarını güncel hurda metal fiyatlarına göre satın alarak 7/2 sizlere yardımcı olmaktadır.

Hurda Çinko Fiyatları 2024

 

Hurda Çinko Fiyatları 2024

Günümüzde, metal geri dönüşümü, sürdürülebilir bir çevre politikasının önemli bir parçası olmuştur. Bu bağlamda, hurda çinko, endüstriyel süreçlerden ve çeşitli atık kaynaklardan elde edilen çinko içeren malzemelerin geri dönüşümü için hayati bir kaynaktır. Hurda çinko fiyatları, piyasadaki arz ve talep dengesine, çinko içeriğine ve ekonomik faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Hurda çinko kilosu, genellikle çinko içeriği, kalitesi ve piyasadaki talep durumuna göre belirlenir. Metalin kalitesi ve saflığı, hurda çinkonun kilosu üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Hurda çinko alan yerler genellikle metal geri dönüşüm tesisleri ve hurdacılar tarafından işletilir. Bu yerler, hurda çinko satmak isteyen bireyleri ve işletmeleri karşılamak için çeşitli hizmetler sunar.

Çinko hurdası, genellikle inşaat sektöründen, otomotiv endüstrisinden ve elektronik cihazlardan elde edilen atıklardan türetilir. Bu hurda, çinko içeren malzemelerin geri dönüşümü ile elde edilir ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.

Çinko hurda fiyatları 2024, çevresel sürdürülebilirlik ve ekonomik avantajlar açısından değerlendirilen bir metalin fiyatlandırılmasını içerir. Hurda çinko, doğal kaynakların korunması ve enerji tasarrufu gibi sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkı sağlamaktadır. Bu nedenle, hurda çinko geri dönüşümü, endüstriyel süreçlerde önemli bir rol oynayarak çevresel etkileri azaltma amacını taşır.

Hurda Kurşun Fiyatları 2024

Hurda Kurşun Fiyatları 2024

Kurşun atığı konusunda en yüksek fiyat garantisi yalnızca bizde mevcuttur. Çünkü geçimimizi sizden ziyade sürümüzden kazanmayı tercih ederiz. Bu tamamen piyasanın durumuna bağlı, aynı zamanda hurda satıcılarına da bağlı. Kurşun atıkları en çok geri dönüştürülen malzemelerden biridir. Sonuç olarak hurda satıcıları çok fazla kurşun atığı topluyor. Kurşun hurdasının kesin fiyatını öğrenmek için kurşun hurda miktarı da oldukça önemlidir. Firmamız aldığınız lead’i kabul eder ve değerlendirir. Kurşun atıklarını toplayan firmamız aynı zamanda çeşitli hurda metalleri de alarak geri dönüşüme göndermektedir.

Hurda Kablo Fiyatları 2024

Hurda Kablo Fiyatları 2024

2024 yılı kablo hurda fiyatları hurda miktarı ve kablo cinsine göre belirlenmektedir. Kablonuz uzman ekipler tarafından yerinde analiz yapılarak adresinize teslim edilecektir. Belirtilen kablolar adetlerine göre ücretlendirilir. Önerilen kilo fiyatına göre belirlenen atık bedelleri tarafınıza güvenli bir şekilde ödenecektir. Bu sayede atıklarınız hem ülke ekonomisine hem de kendi cebinize katkı sağlar. Ayrıca kablo atıklarının geri dönüşümü için satın alınan tüm kablolar geri dönüştürülerek kullanılmaktadır. Bu aşamada atık firmaları her türlü atık kabloyu geçerli fiyattan satın alırlar. Ayrıca kablo atıklarını alıp satan ve en iyi fiyatı sunan ilk firmadır.

 

Hurda Akü  Fiyatları 2024

Atık ürünlerin fiyatları; Bu, akü (örn. ıslak-kuru), kurşun maliyeti, Ah kapasitesi gibi faktörlerle belirlenir. Şu anda kullanılmış bir akünün ortalama fiyatı 23 TL’den başlayıp 800 TL’ye kadar çıkabiliyor. Piller nasıl geri dönüştürülür? Pil atıkları, akü geri dönüşüm şirketlerinde geri dönüştürülmektedir. Kurşun metali pillerin ana hammaddesidir. Bu endüstri dünyada kurşun metallerinin üretiminde kullanılmaktadır. (2010) Eski aküler bazı ülkelerde %0 oranında geri dönüştürülebilmektedir. Eski atık akü metaller geri dönüştürülebilir ancak aynı zamanda çevre ve insan sağlığı açısından da tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle eski eküler tehlikeli atıktır ve her yerde kullanılır.

 

 

 

Hurda Elmas, Karbür ve Tungsten Fiyatları 2024

Karbür: Metal ve karbonun birleşiminden oluşur. Bu sayede metaller çok daha dayanıklı hale gelir. Daha yaygın olarak karbonizasyon olarak bilinen işlem aslında kaplamadır. Araçlarda karbon kaplama olarak da kullanılır. Bu sayede çizilmelere, paslanmaya, çatlamaya ve ısıya karşı dayanıklıdırlar. Oldukça değerlidir. Cerrahi aletler, endüstriyel alaşımlar, mücevherler, şampanya, kayak sopaları gibi eşyalarda kullanılır. Hurda metal fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

 

2024 HURDA FİYATLARI

Alüminyum: Esnekliği, yumuşaklığı ve dayanıklılığı birçok farklı alanda kullanılmasına olanak sağlar. Özellikle; Araçlar, pencereler, kapılar, klimalar, teneke kutular, filmler, tencere takımları, bira fıçıları, uçak parçaları gibi birçok üründe kullanılmaktadır. Düşük yoğunluğa ve yüksek ısı iletkenliğine sahiptir. Kolayca işlenip şekillendirilebilir. Bu onu geri dönüşüm için çok popüler bir metal haline getirir. Şimdi alüminyum hurda fiyatlarından bahsedeceğiz.

Pirinç: Bakır ve çinkodan oluşan yoğun bir metaldir. Örneğin kapı kollarında, yatak başlıklarında, sıhhi tesisat ürünlerinde, su sayaçlarında, aletlerde, pompalarda bulunabilir. Buz krizi fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kobalt: Parlak, sert ve kırılgan bir metaldir. Pil, mıknatıs, paslanmaz çelik, yağ, seramik ve cam endüstrilerinde kullanılmaktadır. Kobalt hurda fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Demir: Kullandığımız birçok şey demir içerir. Örneğin mutfak eşyaları, tencereler, tavalar, çim biçme makineleri, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, bahçe çitleri ve teras mobilyalarında bulunabilir. Hurda metal fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kurşun: Boyalarda, su borularında, ses yalıtımında, pillerde, kablolarda, mühimmatta kullanılır. Kurşun hurda fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Gümüş: Değerli metallerden biri olan gümüş, takılarda, madeni paralarda, mutfak eşyalarında ve süs eşyalarında kullanılır. Gümüş chip fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Çelik: Mutfak eşyaları, lavabolar, ev aletleri ve endüstriyel ürünlerde bulunur. Hurda metal fiyatlarında iyi bir yere sahiptir. Hurda çelik fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Artıkları nerede bulabilirim? (H2) Hurda metalden nasıl para kazanılır, hurda metal nasıl satılır, hurda metal nereye satılır, hurda metal ne kadar para kazanır gibi birçok soruyu düşündüğünüzü biliyoruz. İlk adım çipin bulunup toplandığı yerdir. Hurda metal toplamak çok gibi görünse de aslında dünyada bulunan tüm hurdaların yalnızca %0’ı toplanıyor. Hurda metalden para kazanmak istiyorsanız bunu düzenli olarak yapmalısınız.

Hurda fiyatları 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now Button