Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurda fiyatları hurda sektöründeki değişimlere göre belirlenmekte ve birim fiyat belirlenmektedir. Bakır hurdalarınızın en iyi şekilde satmak ve bu satıştan en iyi şekilde kar elde etmek içinse doğru kişiler ile çalışmanız önemlidir. Firmamız bu konuda sizlere kaliteli ve güvenli hizmetini sunarak hurdalarınızı satmanıza olanak sağlamaktadır.

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası Fiyatı 42,00 TL/Kg
Lama Bakır Hurdası Fiyatı 42,00 TL/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası Fiyatı 37,00 TL/Kg
%98 Külçe Bakır Fiyatı 39,00 TL/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası Fiyatı 37,50 TL/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı 36,10 TL/Kg

Bakır Hurda Nerelerde Kullanılır?

Bakır maddesi halk tarafında en çok bilinen maddelerden biri olmasının yanı sıra hayatımızda çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Bakırın kendi madeni özellikleri nedeni ile kullanım alanı da genişlemektedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olması nedeni ile de hurda olarak karşılaşılma olasılığı da yüksektir.

Bakır özellikle enerji sektöründe çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Elektrik elektronik sektöründe kullanıldığı gibi, inşaat, sanayi, kimya, ulaşım, boya, kuyumculuk gibi sektörde de sıklıkla kullanılmaktadır. Paslanmaz özelliğinin bulunması bakırın kullanım alanını daha da artırmakta. En çok kullanım alanlarının yanı sıra iletkenliği nedeni ile elektrik sektöründe kullanılması göz önünde bulundurulmalıdır.

Günlük yaşantımızda kullandığımız birçok elektronik cihazlar da kullanılması bakıra ulaşımı sağlamaktadır. Diğer taraftan bakır hurda fiyatları da diğer birçok hurdaya göre oldukça yüksek fiyatlardan oluşmaktadır. Bu nedenle hurdacılık sektöründe bakır hurdalar yüksek tutarlardan satılabilmektedir.

Hurda Bakır Fiyatları kaç TL

Hurda bakır fiyatı bakır hurda satacak olarak kişiler için oldukça önemlidir. Hurda fiyatları birçok etkene göre belirlenir ve zaman zaman güncellenerek bu konuda satış yapacak olanlar bu fiyatlar üzerinde satışlarını gerçekleştirebilir. Güncel bakır hurda fiyatları bilgisi almak içinse firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.
Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı her zaman arayabilir ve güncel fiyat bilgileri alabilirsiniz. Bu konuda özenli bir şekilde hizmet veren firmamız müşterilerimizin memnun kalması için gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktadır. Doğru bakır hurda fiyatlarını öğrenmek ve kaliteli hizmet almak için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bakır Hurdalarınızı Hemen Satın

Bakır hurda fiyatı konusunda fikir sahibi olmak isteyen müşteriler aynı zamanda kaliteli bir hizmet alarak hurdalarını da satmak isterler. Bu konuda özenle çalışan firmamız müşterilerimizin hurda satışı yapmak istediği durumda hurdacılık hizmetlerini sunmakta ve en iyi şekilde hurdalarını satmalarına olanak sağlamaktayız.

Öncelikle hurda satmak isteyen kişiler hurdalarını nasıl teslim edeceklerini merak ederler. Hurda teslimi konusunda müşterilerine özenle hizmet veren firmamız ücretsiz nakliye hizmeti vermektedir. Bu hizmetimiz ile şirket araçları belirttiğiniz adrese şirket araçları ile ulaşarak hurdalarınızı teslim almaktadır. Böylelikle hurda satışı gerçekleştirmek için herhangi bir nakliye süreci ile ilgilenmenize gerek kalmamaktadır.

Hurdalarınızın Bir Tartıyoruz

Hurda satışı yaparken hurda ağırlığı çok önemlidir. Bunun nedeni ise hurdaların toplam fiyatları belirlenirken ağırlıklarına göre fiyatlandırma yapılmasıdır. Bakır hurda fiyatları ile bakır hurdalarınızın ağırlığı çarpılarak toplam bedel bulunmaktadır.
Hurdalarınızın ağırlığının tespit edilmesi konusunda da firmamız hassas kantarlar ile bakır hurda ağırlığı hesaplanmakta ve böylelikle herhangi bir maddi zarara uğramadan hurdalarınızı satma imkanını sizlere sunar.

Bakır Hurda Çeşitleri Fiyatları

Bilindiği gibi bakır farklı formlarda bulunmaktadır. Bakır hurda fiyatı soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, %98 külçe bakır, ttr kırma (granür) bakır hurdası, kızıl talaş hurdası gibi bakırın çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Doğru fiyatı almak için bakır çeşidini de bizlere bildirmeniz önemlidir.
Sizlerde kaliteli bir hizmet alarak en iyi şekilde bakır hurda fiyatları ile bakır hurdalarınızı satmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarınız tartıldıktan sonra nakit ödeme ile hemen alınır. Böylelikle beklemeden hurdalarınızı satabilirsiniz.

Bakır hurdası nasıl satarım
Bakır hurdasını günlük olarak güncelleyen firmamız yerinde analizle en yüksek bakır fiyatını vermektedir günlük bakır fiyatları için sitemizden veya iletişim numaralarımızdan  bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Tonajlı bakır fiyatlarında % 5 daha fazla ödeme yaparak hurda bakır alımı yapıyoruz. Yanık kablo ve hurda kablo fiyatlarını analiz yaparak en doğru tespiti yaptıktan sonra en yüksek fiyatı vererek yanık kablo hurdası alımı yapıyoruz. Her tür kablo hurdasını yerinde analiz ederek alım yapıyoruz. Tüm kablo çeşitlerini uzman personelimizin analizleri doğrultusunda değerlendirip piyasanın en yüksek kablo hurdası alım teklifini yapıyoruz. Alımını yaptığımız kabloları direk tesislerimizde kırım yaparak geri dönüşüm sektörüne dahil ediyoruz. Bizden fiyat almadan hurda bakır kablo satmayın.

Günlük yaşantımızın vazgeçilmezi olan elektronik malzemeler iletkenliği en hızlı aktaran bakır madeni ile desteklenmektedir. Tüm ev ve sanayi makinelerinin vazgeçilmezi olan bakır madeni talep yoğunluğu nedeniyle bakır madenine yüksek bir talep vardır. Bu nedenle hurda bakır fiyatlarındaki yükselme tam bakır satmak için uygun fırsat olarak değerlendirir isek bu noktada firmamız en yüksek fiyata bakır alımı yapmaktadır. Bakır hurdasını yüksek fiyata satmak ve yüksek kar elde etmek için firmamız telefonlarını 24 saat arayıp bilgi alabilirsiniz.