Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatları, alüminyum hurdası satmak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Hurda sektöründe geri dönüşüm için tercih edilen hurda maddelerinden biri olan Alüminyum maddeleri hem geniş kullanım alanına sahip olması hem de hurda fiyatı olarak yüksek tutarlardan alınması hurda satışı yapmak isteyenlerin alüminyum hurdalara daha çok önem vermesine neden olmaktadır.

Hurda Alüminyum FiyatıLarı

Hurda Alüminyum Tel 10,50 TL/Kg
Hurda Alüminyum Araiş 9,70 TL/Kg
Hurda Alüminyum Jant 9,70 TL/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa 9,70 TL/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil 9,50 TL/Kg
Hurda Alüminyum Profil 9,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak 8,50 TL/Kg
Hurda Alüminyum Piston 8,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel 5,60 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kutu 5,10 TL/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör 4,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Talaş 4,80 TL/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel 5,90 TL/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek 15,30 TL/Kg

Alüminyum Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum maddesinin nerelerde kullanıldığını bilmek sizin alüminyum hurdaları nasıl elde edeceğiniz konusundaki sorularınıza ışık tutabilir. Alüminyum günümüzde çok geniş bir alanda kullanılan bir maddedir. Hem sanayide hem de günlük yaşantımızda kullandığımız eşyalarda alüminyum maddelerine sıklıkla rastlamak mümkün olmakta.

Alüminyum hurda fiyatı alüminyum maddesinin kolay geri dönüşüm işlemlerinden geçmesi nedeni ile yüksek tutarlarda olmaktadır. Alüminyum ısıyı emebilen bir yapıya sahip olması nedeni ile özellikle soğutma cihazlarında kullanılır. Diğer taraftan alüminyumun bakır gibi maddelere göre daha ucuz olmasının yanı sıra daha yumuşak olması ve kolay işlenebilmesi ile de birçok alanda tercih sebebi olmasına neden olmakta.
Alüminyumun diğer bir özelliği ile hafif olmasıdır. Bu sayede otomotiv sektöründe başta olmak üzere uçak sanayi, elektronik ürünler için kullanılmakta. Parlak bir yapıya sahip olması ile de dekor amaçlı ürünlerde de tercih edilmektedir. Kısaca alüminyum maddesinin kullanım amacı özellikleri nedeni ile oldukça geniştir.

Alüminyum Hurda Fiyatları nasıl belirlenir

Hurda alüminyum fiyatları zaman zaman değişmekte ve hurdacılık sektöründe yenilenmektedir. Alüminyum hurda satmak isteyenlerin merak ettiği konulardan biri olan Alüminyum hurda fiyatı güncel olarak takip edilmelidir. Buradan anlaşıldığı gibi hurda satacağınız firmanın da bu konuda profesyonel olması ve sizlere güncel alüminyum hurda fiyatları hakkında bilgi vermesi önemli hale gelmekte.

Alüminyum hurda fiyatları çeşitli etkenlerden kaynaklı olarak değişiklik gösterebilmekte. Günümüzde alüminyum maddesinin hurda değeri ise oldukça yüksek tutarlardadır. Bunun temel nedenlerinden biri alüminyum maddelerinin geri dönüşüm işlemleri ile kolay bir şekilde tekrardan hammadde haline gelebilmesidir. Bu sayede hızlı bir geri dönüşüm ile tekrardan kullanılabilmektedir. Bu özelliği de fiyatının yükselmesine etki eden etkenlerden biridir.

Alüminyum Hurda Fiyatları Çeşitleri

Alüminyum hurdalar atık olarak farklı formlarda bulunmaktadır. Bu nedenle de alüminyum hurda fiyatları alüminyum çeşitlerine göre de değişikliğe uğramaktadır. Buradan anlaşıldığı gibi sahip olduğunuz alüminyum hurdaların çeşitlerine göre fiyatları öğrenmeniz ve ona göre satışını gerçekleştirmeniz gerektiğidir.

Firmamız alüminyum hurdalar konusunda sizlere güncel fiyatları sunarak hurdalarınızın maddi değerlerinin hesaplanmasında sizlere yardımcı olmaktadır. Alüminyum hurda fiyatı hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum boyasız profil, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum talaş, hurda çelikli/plastikli alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek çeşitlerine göre belirlenmekte ve fiyatları sizlere sunulmaktadır.

Hurdacılık Hizmetlerimiz ile Hurdalarınızı Hemen Satın

Firmamız alüminyum hurda fiyatları konusunda sizlere güncel hurda fiyatları üzerinden hizmet vermekte ve böylelikle en iyi şekilde hurdalarınızı satmanıza olanak sağlamaktadır. Diğer taraftan firmamızın sunduğu hizmetler ile de hurdalarınızı kolaylıkla satmanın keyfini sürebilirsiniz.

Firma olarak hurdalarınızı adresinizden ücretsiz nakliye hizmetimiz ile teslim almaktadır. Hurdalarınızın ağırlığını hesaplamak içinse hassas kantarlarda alüminyum hurdalarınızın ağırlığını sağlamakta ve güncel alüminyum hurda fiyatı üzerinden hurdalarınızın toplam fiyatını hesaplamaktayız.

Bu hizmetlerimizi sizlere sunduktan sonra ödemeleri ise nakit olarak yaparak hurdalarınızı teslim almaktayız. Sizlerde alüminyum hurda fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA